KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207336

nr 1520 7336

Birger Jonasson, "Den inneboendes korridor"". Signerad, daterad -86. Olja på duk, 126x105 cm, yttermått inklusive ram: 130x110 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 6 februari 2023
kl 20:46:12

6/2 15:35:43 1      1.000 kr
6/2 16:37:22 2      Vinnande bud